2011 m. rugpjūčio 3 d., trečiadienis

LIEPSNOJANČIO ŽIDINIO TEATRO GASTROLĖS VISAGINE IR UŽPALIUOSE

Liepsnojančio Židinio Teatras 2011 m. Liepos 4 – 5 dienomis rodė spektaklį Tas uždraustas žodis „Laisvė“ Visagino ir Užpalių bendruomenėms. Šios gastrolės buvo skirtos ne tik parodyti spektaklį, vykdyti projekto Liepsnojantis Židinys papildomą rezultatų sklaidą, bet ir pabendrauti su Visaginiečiais bei Užpaliečiais, susipažinti su apylinkėse esančiais lankytinais objektais.

Pirmąją dieną vykome į Visaginą. Prieš pradedant spektaklio paruošiamuosius darbus, aplankėme Visagino miesto Šv. apaštalo Pauliaus bažnyčią, Ignalinos atominę elektrinę bei išsimaudėme Švento ežere. Spektaklį Tas uždraustas žodis „Laisvė“ rodėme Visagino kultūros centre Orbita. Jo pasižiūrėti atėjo Visagino savivaldybės atstovai ir miesto gyventojai.

Kitą dieną aplankėme Utenos rajone esančio Užpalių miestelio apylinkes: raudonų plytų bažnyčią, Krokulės šaltinį, Šeimyniškių piliakalnį, dvaro kompleksą ir vandens malūną. Vakare spektaklį rodėme Užpalių kultūros centre Užpalių miestelio bendruomenei ir stovyklos Skambantys kankleliai dalyviams.

Liepsnojančio Židinio Teatro komanda džiaugiasi įspūdingai uždariusi 2010 – 2011 m. sezoną. Teatro garbės lentoje puikuojasi padėkos iš visų aplankytų vietų, malonu skaityti gražius žodžius apie projektą Kauno dienoje ir Visagino miesto laikraštyje "V každyj dom", interneto svetainėse
www.visaginas.lt; www.mokyklos.tk; www.eb.lt; www.9fortomuziejus.lt; www.muziejai.lt ir kt., gražius prisiminimus sukelia vartomos dovanotos knygos. LŽT komanda tikisi žiūrovų bei naujų draugų ateityje ir atsisveikina iki 2011 – 2012 m. sezono.

Daugiau nuotraukų:

LŽT komanda

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą